x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Relacja 2016
Relacja 2016

Olsztyn, dn. 22.04.2016 r.

 

 

 

 

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY

VI Przedszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych

"FIKU MIKU W TEATRZYKU"

 

 

 

Po obejrzeniu 13 spektakli w dniach 21-22 kwietnia 2016 r. jury w składzie:

  • Jakub Konrad Korzunowicz

  • Hanna Brakoniecka

  • Mirosława Wojtkowiak

  • Agata Łukaszewicz

postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

Każda reżyserka spektakli otrzymuje jednodniowy karnet do Fitness Klubu SYLWETKA.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE:

-dla Łukasza Sudoła z Przedszkola Miejskiego nr 20 za rolę drzewa w spektaklu "Kochaj drzewa zawsze"

  • dla Dominiki Krasowskiej z Przedszkola Artystyczno-Teatralnego DOROTKA za rolę narratorki w spektaklu "Podróż..."

  • dla Karoliny Hopko z Przedszkola Miejskiego nr 37 za rolę kozy w spektaklu "Koza z dzwonkiem"

  • dla Weroniki Kotowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 13 za rolę macochy w spektaklu "Kopciuszek"

  • dla Justyny Witkowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 13 za rolę wróżki w spektaklu "Kopciuszek"

  • dla Wiktorii Chmielewskiej z Archidiecezjalnego Przedszkola w Olsztynie za rolę narratorki w spektaklu "Kaczki Dziwaczki i inne stwory"

  • dla Marii Dawid z Archidiecezjalnego Przedszkola w Olsztynie za rolę Kaczki Dziwaczki w spektaklu "Kaczki Dziwaczki i inne stwory"

  • dla Szymona Twarowskiego z Przedszkola Prywatnego URWIS za rolę tenora w spektaklu "Koncert"

  • dla Piotra Oleśkiewicza z Przedszkola Prywatnego URWIS za rolę tenora w spektaklu "Koncert"

  • dla Aleksandra Piatczyca z Przedszkola Prywatnego URWIS za rolę tenora w spektaklu "Koncert"

  • dla Antoniny Kality z Przedszkola Miejskiego nr 2 za rolę narratorki w spektaklu "Zgadnij, kim będę?"

  • dla Liliany Lewandowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 2 za rolę nauczycielki w spektaklu "Zgadnij, kim będę?"

  • dla Zofii Wasilewskiej z Akademii Wychowania Przedszkolnego za rolę księżniczki w spektaklu "Na zdrowie"

  • dla Ewy Kalamarz z Przedszkola Niepublicznego STOKROTKA za rolę narratorki w spektaklu "Spotkanie bajek"

  • dla Alicji Majewskiej z Przedszkola Niepublicznego NUTKA za rolę czarownicy w spektaklu "Jaś i Małgosia"

 

III MIEJSCE EX EQUO:

  • Przedszkole Niepubliczne NUTKA za spektakl "Jaś i Małgosia" w reżyserii Katarzyny Pizoń i Kingi Gawlik-Konarzewskiej (kupon na dwa spotkania z klockami konstrukcyjnymi ufundowane przez pana Michał Gardziejewskiego z Akademii Robotyki i Informatyki COODI)

  • Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej w Olsztynie za spektakl "Żabka" w reżyserii Anny Bem i Anny Dymińskiej (kupon na wielkie szaleństwo na parku Rozrywki Aktywnej BARTBO)

     

II MIEJSCE:

  • Przedszkole Artystyczno-Teatralne DOROTKA za spektakl "Podróż..." w reżyserii Joanny Wilczewskiej (kupon na warsztaty kulinarno-plastyczne lub mini sesje fotograficzne ufundowane przez panią Martę Niedźwiedź z firmy PLAYSCHOOL)

 

I MIEJSCE EX EQUO:

  • Przedszkole Niepubliczne BAJKA za spektakl "Myszki i koty" w reżyserii Magdaleny Leszuk i Katarzyny Droździel (kupon na warsztaty z zakresu teatru tańca ufundowane przez panią Katarzynę Grabińską z Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA i książki sfinansowane ze środków Samorządu Miasta Olsztyna)

  • Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie Przedszkole Specjalne nr 11 w Olsztynie za spektakl "Laboratorium snów" w reżyserii Ewy Targońskiej i Beaty Kułakowskiej – książki sfinansowane ze środków Samorządu Miasta Olsztyna)


10-686 Olsztyn
ul. Boenigka 40a
ul. Burskiego 4/1
ul. Kleeberga 2
Strona główna O nas Kadra Galeria Dla rodziców Aktualności Fiku Miku Kontakt